Loft Studio In Old Town Riga

Viktiga bekvämligheter

  • 23 m²
  • 1 sovrum
  • 1 badrum

Läge

    Loft Studio In Old Town Riga med 1 sovrum, som ligger i distriktet Maskavas forstate och inom 25 minuters promenad från Alberta iela, har plats för upp till 4 gäster. Wi Fi erbjuds för gästernas affärs- eller fritidsbehov.

    Den här 23 m² stora lägenheten har ett väldigt bra läge i Riga, invid Riga Town Hall Square. Om du vill utforska omgivningarna kan du besöka Livu-torget, 750 meter från lägenheten. Loft Studio In Old Town Riga ligger också inom 6 minuters promenad från Old City Riga och nära Lettlands järnvägshistoriska museum.

    Lägenheten erbjuder en separat toalett och en dusch för ökad komfort. Det finns också hårtorkar, badlakan och handdukar.

    Möjligheter för självhushållning inkluderar ett komplett kök utrustat med vattenkokare, kylskåp och glas. Matbord bidrar till en trevligare måltidsupplevelse. Restaurangen Folkklubs ALA pagrabs, som erbjuder europeiska rätter, ligger några meter bort från Loft Studio In Old Town Riga. Busshållplatsen Impro är belägen endast 150 meter från detta boende.

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 11:00

    Rumsalternativ på Loft Studio In Old Town Riga

    Lägenheten erbjuder en separat toalett och en dusch för ökad komfort. Det finns också hårtorkar, badlakan och handdukar.

    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Loft Studio In Old Town Riga Rum bild Loft Studio In Old Town Riga Exteriör bild Loft Studio In Old Town Riga Exteriör bild Loft Studio In Old Town Riga Exteriör bild Loft Studio In Old Town Riga Uppgifter bild Loft Studio In Old Town Riga Rum bild Loft Studio In Old Town Riga Rum bild Loft Studio In Old Town Riga Rum bild Loft Studio In Old Town Riga Sängar bild Loft Studio In Old Town Riga Rum bild
    Studiolägenhet

    Storlek: 23 m²

    Sängtyp: Dubbelsängar

    Mer +

    Loft Studio In Old Town Rigas läge

    Sevärdheter
    Utmärkta restauranger
    Transport

    Gästrecensioner av Loft Studio In Old Town Riga

    Här kan du hitta verifierade recensioner som våra användare publicerade på denna webbplats

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.

    Recension har inte skickats.

    Försök igen.

    Vanliga frågor

    • Hur stor är Loft Studio In Old Town Riga?
      Ytan för Loft Studio In Old Town Riga är 23 kvm.
    Tack för att du prenumererar
    Valuta
    • USD Amerikansk dollar
    • EUR Euro
    • GBP Brittiskt pund
    • AUD Australisk dollar
    • CAD Kanadensisk dollar
    • BRL Brasilianska Real
    • CNY Kinesiska Yuan
    • CZK Tjeckisk krona
    • DKK Dansk krona
    • HKD Hongkongdollar
    • ILS Israelisk ny Shekel
    • JPY Japanska Yen
    • MYR Malaysisk ringgit
    • NZD Nyzeeländsk dollar
    • NOK Norsk krona
    • PLN Polska Złoty
    • RON Rumänsk leu
    • RUB Rysk rubel
    • SAR Saudiarabisk rial
    • SGD Singaporiansk dollar
    • ZAR Sydafrikanska Rand
    • KRW Sydkoreansk won
    • SEK Svensk krona
    • CHF Schweizisk franc
    • TRY Turkisk lira
    • UAH Ukrainska Hryvnia
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thailändska baht
    Välj språk
    Kolla bästa tillgängliga priser
    Ange dina datum för att se priser
    Incheckning
    Utcheckning
    Gäster
    2 gäster

    Vuxna:

    2

    Barn:

    0
    Loft Studio In Old Town Riga